czwartek, 16 stycznia 2014

W sprawie RR-ów...

Tak trochę organizacynie muszę napisać, że doleciały do mnie kanwy z dwoch RR-ów - tego u Tami, z dwoma obrazkami i z RR YUMMY.
Obecnie mam u siebie obie kanwy Mamuśki. Jeden z obrazków już wyhaftowałam i jestem w połowie drugiego. Myślę, że skończę do końca tygodnia i wtedy pokażę Wam efekt.
Natomiast w RR "Yummy" mam u siebie aż 3 kanwy - od Ani, od Judyty i dziś doleciała kanwa Magdy i... moja już ukończona.
Niestety kanwy muszą troszeczkę poczekać, bo jak tylko skończę haft na kanwie Mamuśki biorę się za SAL herbaciano-kawowy. Priorytetem są herbatki. Pierwsza musi być wyhaftowana do końca stycznia, druga do końca lutego. Muszę się sprężyć, bo niektóre uczestniczki SAL-a mają już wyhaftowane obie, a ja jestem jeszcze w ciemnym lesie, żeby nie powiedzieć dosadniej...
Podobno szybko się je haftuje, więc mam nadzieję uwinąć się z nimi w 2-3 tygodnie.
Do herbatek obiecałam sobie kawki do kompletu, no ale tu znów priorytetem jest "Yummy", więc te poczekają. Na szczęście obrazeczki w Yummy haftuje się baaardzo szybciutko - nawet przy moim chronicznym braku czasu, więc mam nadzieję najpóźniej z końcem lutego odesłać kanwy dalej. Wtedy też pochwalę się swoim obrazkiem.
Nadal natomiast bezskutecznie czekam na jakąkolwiek kanwę z RR cytrusowego... Minęło już sporo czasu od kiedy moja poszła w świat i zaczynam się obawiać, że nie tylko ona sama nie wróci, to jeszcze zadna inna też do mnie nie przyleci, bo z tego co wiem są osoby, które zrezygnowały i takie, które w ogóle nie dają znaku życia. Trochę to niepoważne, ale cóż...

Dzisiaj mogę pochwalić się kartką urodzinową, jaką zrobiłam dla naszej sąsiadki zza ściany, która w ubiegłą sobotę skończyła 80 lat.
Może nie jest to działo sztuki, ale mnie się podoba. I co najważniejsze - podoba się solenzantce.
W planach mam jeszcze dwie podobne - na 60 lat dla cioci i na 66 dla mamy.

Pozdrawiam.

6 komentarzy:

 1. Wow, w końcu jakaś wiadomość co do YummY, już się bałam , że nici z zabawy. Widzę, że cię czeka pracowity styczeń i luty :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. RR Yummy ciągnie się strasznie ale najważniejsze że nic nie zginęło i jest w dobrych rękach. :) Haftuj sobie moja Droga w takiej kolejności jak sobie ustaliłaś :) Piękny wiek na karteczce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. kartka jest piękna i to nic że nie dzieło sztuki a co to jest RR Yummy?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nic dziwnego, że sąsiadce się podoba. Jest śliczna.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna kartka! Bardzo pracowicie zapowiada się najbliższy czas :))
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń