piątek, 13 czerwca 2014

Doczekałam się ;)

Nie wiem, czy jeszcze pamiętacie, ale brałam udział u kilku RR-ach, między innymi w zabawie u Tami, gdzie w cztery osoby haftowałyśmy równocześnie dwa obrazki. Może też pamiętacie, że w TYM poście chwaliłam się, że ów RR jest już ukończony. Kto zajrzał ten wie, że post pisany był... pod koniec stycznia.
Dawno, prawda?
Niestety od dnia ogłoszenia zakończenie RR-a aż do dziś przyszło mi czekać na moje kanwy. Tami kilkakrotnie prosiła o cierpliwość i wyrozumiałość. Miała przeprowadzkę, jakieś problemy - nieważne. Ważne, że parę dni temu w końcu się do mnie odezwała z wiadomością, że moje kanwy już wreszcie do mnie lecą. I właśnie dziś listonosz przyniósł mi kopertę. Oto co w niej znalazłam:
Jak widać Tami przysłała nie tylko moje kanwy ;)
W ramach przeprosin dostałam od niej słodki zestawik do wyhefcenia:


Czekolada..... W zestawie jest schemat, kanwa, igła i ....perfumowana mulina DMC.
Z tym ostatnim jest mała zagwozdka, bo w instrukcji pisze, że mulina ma odpowiednio pachnieć, czyli w tym przypadku powinna pachnieć czekoladą. Niestety, ja mam taki katar, że nie jestem w stanie tego stwierdzić. Dlatego też haftowanie tego przysmaczku zostawię sobie na później ;)
A tak wygladają moje kanwy - już obszyte, ale jeszcze nie prane i nie prasowane:

No i oczywiście jeszcze nie oramkowane ;)
Mam nadzieję, że do tygodnia czasu znajdę odpowiednie ramki i będę się mogła pochwalić gotowymi już obrazkami. Wtedy RR faktycznie będzie już ukończony ;)
A ja tymczasem kończę kolejna kawę, ale o tym jutro ;)

Renka - niestety zarówno herbatki jak i kawki będą wisiały w jadalni. W kuchni nie mam miejsca...
Bluebru nete - no pędzę, już pisałam czemu ;)
Ewita - ja niedługo wracam do pracy więc i moje tempo będzie dużo wolniejsze. Pewnie pohaftujemy razem ;)
Maria - niestety reguly SAL-a herbacianego są takie, że aż do jego końca, czyli do 12 herbatki uczestnikom nie wolno dzielić się wzorami. Mogę cię odesłać tylko do organizatorki zabawy, wybacz....
Anek73 - ja również dziękuję za odwiedziny. A Twój blog fajnie się czyta ;)

Pozdrawiam wszystkich

3 komentarze:

 1. Cudowna przesyłka :)
  Akurat Tami znam osobiście i wiem, że to bardzo uczciwa osoba - problemy, o których pisała są naprawdę ważne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pachnące DMC ?? O.O Pierwsze słyszę, jestem bardzo zainteresowana, Iskierko kochana napisz mi gdzie można takie coś nabyć. Jestem ciekawa tych perfumowanych wzorków. A hafty :) są cudowne, jakie wybierzesz ramki :) tradycyjne czy kolorowe? Czekam z niecierpliwością na całość :) i na ten tajemniczy haft :P

  OdpowiedzUsuń
 3. wspaniały prezent mam nadzieję, że Cię udobruchał :) To będą piękne obrazy

  OdpowiedzUsuń