poniedziałek, 23 maja 2016

Mały miś, wielkie prucie

Moje dwa miśki udało mi się skończyć już we wtorek, ale nadal są bez napisów:
Postanowiłam zrobić trzeciego, bo okazało się że są nie tylko dwie opiekunki, ale i stażystka. A i pani dyrektor też chyba trzeba coś dać.
I teraz mam mały dylemat, czy trzeciego dać pani dyrektor, czy stażystce, która w końcu też zajmuje się moim dzieckiem...
Na razie trzeciego miśka mam tyle:
Byłoby więcej, ale piątek i sobota nie służyły haftowaniu a dziś zaliczyłam wieeeelkie prucie, bo się w główce misia pomyliłam o 1 (słownie: jeden) krzyżyk i całą głowę trzeba było pruć...
W zasadzie to nie wiem, czy nie powstanie jeszcze jeden misiek...
Na razie w planach mam skończenie trzeciego miśka oraz zrobienie napisów do dwóch metryczek i trzech miśków. I w planach mam zrobić to wszystko do następnej niedzieli...
Chodzi mi jeszcze jedna rzecz po głowie, odnośnie pożegnania z przedszkolem, ale najpierw musi mi się sprecyzować a potem napiszę wam czy coś z tego wyszło ;)

Agnieszka Wardzińska - na stałe mieszkam w NL i często widzę jak ci co pracują cały tydzień zawodowo wykonują jakieś drobne prace w ogrodzie właśnie w niedziele. Większość sklepów w niedzielę jest nieczynna (dotyczy małych miejscowości), ale od niedawna w każdym mieście otwarty jest jeden market, co roku inny. Oprócz tego w drugi dzień świąt czy to Bożego Narodzenia czy Wielkiej Nocy, czy właśnie Zielonych Świąt otwarte są wszystkie markety ogrodnicze i budowlane, bo wiedzą, że ludzie mają wtedy wolne i chętnie przyjdą na zakupy. Kościoły tez są, ale nie tak tłumnie odwiedzane jak w Polsce. Co kraj to obyczaj.
Izabela Hebda - pewnie tak jak zazwyczaj - w kupioną w sklepie ramkę do zdjęć ;)
Szarlotka - dziękuję
Ann_Margaret - ostatnio zwolniłam, ale i tak przy 4 letnim dziecku wyszywa mi się szybko. No ale ja nie pracuję więc i czasu mam więcej ;)

Wszystkim serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze. Pozdrawiam

12 komentarzy:

 1. Fajny upominek będą miały panie z przedszkola. Taki miły gest. Hafciki uroczei z pewnością się spodobają.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo słodkie są te misie, ja bym zrobiła następnego i wszystkim dała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł i wykonanie !! Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super te miśki są :) A co do prucia - to po prostu jest najgorsza zmora haftu: jeden krzyżyk pomylony, a wypruć trzeba pół! Wrr.. ale takie uroki naszej pasji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne miśki, panie będą zachwycone.:)

  OdpowiedzUsuń
 6. będą wspaniałe prezenty :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne prezenty panie będą zachwycone.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jesteś normalnie małą fabryką do wyszywania :D

  OdpowiedzUsuń